پرش به محتوای اصلی

 

برگزاری دوره آموزشی«آشنایی با مدلICTINQA، منطق رادار و روشهای خودارزیابی»

برگزاری دوره آموزشی«آشنایی با مدلICTINQA، منطق رادار و روشهای خودارزیابی»
دوره آموزشی سه روزه آشنایی با مدل جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات، منطق رادار و روش های خودارزیابی ​برای کارکنان معرفی شده سازمانها و شرکت های تابعه در حال برگزاری می باشد.

 معاونت فناوری و نوآوری وزارت به عنوان متولی و اداره کل همکاریها و توسعه صنعت به عنوان مجری جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به منظور آشنایی شرکت ها  با مدل  ICTINQA ، منطق رادار و روش های خودارزیابی و تکمیل اظهارنامه، دوره مذکور را برنامه ریزی نموده است. در این دوره ها مفاهیم بنیادین مدل کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات، منطق رادار و نحوه تکمیل اظهارنامه با هدف افزایش دانش و توجیه تیم های تخصصی دستگاه های ثبت نام کننده در راستای  خودارزیابی اثربخش بر مبنای مدل و حضور در فرآیند جایزه، برای کارکنان متقاضی مرتبط طی سه روز تشریح می گردد.

کارکنان سازمان فناوری اطلاعات ایران، شرکت خدمات هوایی پیام و پست بانک به مدت سه روز در سالن امید مرکز همایشهای شهید قندی از این دوره برخوردار گردیدند.

 کثرت متقاضیان سازمان فضایی ایران، موجب گردید تا دوره آموزشی مزبور در  محل سازمان یادشده اجرا گردد. همچنین با توجه به انگیزه و استقبال پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات این دوره در محل پژوهشگاه در حال برگزاری  می باشد.

 

۱۸ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۰۷
تعداد بازدید : ۳۱۳
کد خبر : ۷۳,۹۳۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید